Vizito metu mokinius pasitiko Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius. Susitikimo metu vaikai domėjosi, kada buvo įkurta Pagėgių savivaldybė, ar sudėtinga dirbti mero darbą, kokie klausimai svarstomi savivaldybės tarybos posėdžiuose bei kaip priimami sprendimai, svarbūs visiems gyventojams.
Trečiokai aplankė mero darbo kabinetą, posėdžių salę, taip pat žiūrėjo filmą apie Pagėgių savivaldybę ir jos veiklą. Smalsūs mokinių klausimai ir aktyvus dalyvavimas parodė didelį susidomėjimą pilietiškumo tema.









Komentuoti