2020-08-11, antradienis, 03:43.     Šiandien Pagėgiuose saulė teka 05:48, leidžiasi 20:57, dienos ilgumas 15:8.

Paskolos internetu: klausimai, atsakymai ir patarimai

2020-01-04, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Paskolos internetu: klausimai, atsakymai ir patarimai

Jei jums reikia sprendimo, kuris padėtų gauti papildomų lėšų, tuomet akivaizdu, kad jums galėtų pagelbėti paskolos internetu (žinoma, jei jūs atitiksite kreditorių keliamus reikalavimus ir jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai). Taigi, paskolos internetu gali tapti pakankamai efektyviu pasirinkimu, jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių jums prireikia papildomų lėšų, kurių jūs neturite ar tiesiog negalite turimomis lėšomis pasinaudoti (arba nenorite to daryti).

 

Šiandien paskolų pasirinkimas tokių finansinių paslaugų rinkoje yra labai didelis, todėl vartotojai gali pasirinkti tiek jiems palankiausius kreditorius, tiek ir jiems palankiausiomis sąlygomis pasižyminčias paskolas. Tačiau vėlgi, jei tai yra pirmas kartas, kai yra kreipiamasi dėl paskolos internetu, būtina atsižvelgti į daugybę svarbių veiksnių, nuo kurių tiesiogiai priklauso ir galutinis rezultatas bei finansinė padėtis.

 

Taigi, jei jūs šiuo metu bandote suprasti, kokios paskolos internetu galėtų būti tinkamiausios ir kurios iš jūsų galėtų jums padėti išspręsti jums iškilusius finansinius klausimus, yra keli dalykai, apie kuriuos privalu pagalvoti prieš kreipiantis dėl paskolos internetu.

 

Pasidairykite aplinkui

 

Kai yra kalbama apie bet kokius finansinius produktus, labai naudinga ir išmintinga nepulti rinktis pirmo po ranka pasitaikiusio varianto, o labai atidžiai įvertinti tai, kas yra siūloma šiuolaikinėje rinkoje, palyginant vienokius ar kitokius jums prieinamus sprendimus. Laikas, kurį jūs skirsite paskolų palyginimui, neabejotinai atsipirks, padedant jums kur kas lengviau pasirinkti tai, kas geriausiai atitinka jūsų lūkesčius.

 

Tuo tarpu šiandien yra pastebima, kad vis dar yra nemažai žmonių, kurie nėra linkę investuoti savo laiką į paskolų palyginimą ir jų paieškas, manydami, jog bet kuriuo atveju paskolos internetu pasižymi labai panašiomis ar netgi vienodomis sąlygomis, todėl nėra jokios prasmės eikvoti savo brangų laiką. Deja, bet toks neteisingas ir skeptiškas požiūris nepadeda pasirinkti palankiausio paskolos internetu varianto – jau nekalbant apie tai, kad gavus daugiau skirtingų paskolų pasiūlymų, galima efektyviau derėtis su kreditoriais dėl dar palankesnių paskolos sąlygų. Taigi, atminkite, kad nei jei jums atrodo, jog jūsų pasirinkti kreditoriai jums ką tik pateikė nuostabų paskolos pasiūlymą, pasižymintį labai žemomis palūkanomis, turite suprasti, jog kiti kreditoriai jums gali pasiūlyti dar žemesnes palūkanas, todėl nesusigundykite pirmu gautu pasiūlymu.

 

Atlikite visus skaičiavimus

 

Prieš nuspręsdami, kurią paskolą internetu jums būtų verta pasirinkti, visų pirma turėtumėte atlikti labai tikslius skaičiavimus. Be abejo, nepatyrusiam vartotojui gali atrodyti, kad kreditorius pateikia labai aiškius skaičius ir labai aiškiai bei tiksliai išdėsto visas paskolos sąlygas. Tačiau tokiais atvejais jūs visuomet privalote būti kaip įmanoma didesni skeptikai, kurie abejoja kiekvienu išgirstu žodžiu. Toks skepticizmas padės jums priimti kur kas sėkmingesnį ir geriau apgalvotą finansinį sprendimą, pasinaudojant pačia palankiausia jums prieinama paskola. Net jei prieš save jus matote aiškius skaičius, turite įvertinti daugybę papildomų svarbių detalių, tarp kurių yra ir paskolos grąžinimo terminas, palūkanų dydis, papildomi mokesčiai, paskolos grąžinimo įmokų planas ir kt. Visa tai neabejotinai turės tiesioginės įtakos tiek paskolos grąžinimui, tiek ir jūsų asmeninei finansinei padėčiai.

 

Atidžiai peržiūrėkite paskolos sutartį

 

Ši taisyklė yra amžina – visuomet perskaitykite sutartį (nepaisant to, apie kokią sutartį būtų kalbama). Prieš pasirašydami paskolos sutartį, jūs turite būti tikri, kad žinote su kokiomis sąlygomis jūs sutinkate. Įprastai pasinaudojus paskola, kreditoriams yra įsipareigojama pakankamai ilgam laikotarpiui, todėl jei jūs iš anksto neišsiaiškinsite, kokios sąlygos jums bus taikomos, pasirašę sutartį galiausiai galite suprasti, kad padarėte labai didelę klaidą. Todėl norėdami tokių nepatogumų išvengti, niekuomet neskubėkite pasirašyti sutarties – visų pirma, labai gerai perskaitykite kiekvieną paskolos sutarties punktą ir pagalvokite ar jums pateikta paskolos sutartis atitinka visus jūsų lūkesčius.

 

Pagalvokite apie ankstyvą paskolos grąžinimą

 

Nors kreipiantis dėl paskolos internetu jums gali atrodyti pakankamai nerealistiška, jog paskolą jūs pajėgsite grąžinti anksčiau nei bus nustatyta paskolos sutartyje, vis dėlto jūs turėtumėte apsvarstyti ir tokią galimybę. Tačiau nevertėtų pamiršti, kad skirtingi kreditoriai taiko skirtingus reikalavimus, o tai reiškia, kad jei jūs nuspręsite jums suteiktą paskolą grąžinti anksčiau sutarto laiko, kai kurie kreditoriai gali taikyti papildomus mokesčius. Todėl jei yra tokia tikimybė, jog paskola bus grąžinta anksčiau, pasirinkite tuos kreditorius, kurie savo klientų už ankstyvą paskolos grąžinimą papildomai neapmokestina.

 

Patikrinkite savo asmeninį kredito reitingą

 

Jei jūs ketinate kreiptis dėl paskolos internetu, turite suprasti, kad kreditoriams bus labai svarbus ir jūsų asmeninis kredito reitingas. Kuo jis bus aukštesnis, tuo jums turėtų būti lengviau gauti norimo dydžio paskolą. Kaip bebūtų, ne kiekvienas žmogus žino, kas jis gali ir pats sužinoti savo asmeninį kredito reitingą. Todėl jei jūs norite žinoti, kokios galėtų būti jūsų galimybės gauti paskolą, turėtumėte iš anksto patikrinti ir savo kredito reitingą. Tai gali suteikti jums daugiau pasitikėjimo savimi derantis su kreditoriais dėl palankesnių paskolos internetu sąlygų.

 

Pagalvokite apie kredito kortelę

 

Jei jūs norite kreiptis dėl greitojo kredito, turite suprasti, kad greitiesiems kreditams visuomet yra taikomos labai aukštos palūkanos ir trumpas grąžinimo terminas. Todėl tokiu atveju jūs galite pagalvoti ir apie kreipimąsi į komercinį banką dėl kredito kortelės. Tai gali būti kur kas pigesnis finansinis sprendimas, padedantis jums gauti norimo dydžio pinigų sumą. Jei jūsų gaunamos mėnesinės pajamos bus pakankamai didelės, kredito kortelės limitas taip pat gali būti atitinkantis jūsų lūkesčius. Be abejo, dažniausiai žemiausias palūkanas jūs galite gauti tuomet, jei dėl kredito kortelės kreipsitės į komercinius bankus, todėl įvertinkite ir tokias jums prieinamas finansines galimybes.

 

Pagalvokite apie P2P galimybes

 

P2P, tarpusavio skolinimas arba tarpusavio skolinimo platformos – tai sutelktinio skolinimo būdų veikiantis finansinis sprendimas, kurio atveju yra skolinamasi ne iš oficialių kreditorių, o iš kitų privačių fizinių asmenų, kurie tarpusavio skolinimo platformose yra vadinami investuotojais. Šiuolaikinėje tokių finansinių paslaugų rinkoje veikia ne viena tarpusavio skolinimo platforma, todėl jei jūsų nežavi mintis kreiptis į oficialius kreditorius, visuomet turite galimybę kreiptis ir į privačius fizinius asmenis, paskolas teikiančius tarpusavio skolinimo platformose. Kartais tokie sprendimai gali jums padėti gauti paskolą kur kas palankesnėmis palūkanomis.

 

Pasiskolinkite daugiau

 

Be abejo, galbūt šis patarimas jums skamba pakankamai neįprastai ir paradoksaliai – juk visuomet yra patariama skolintis būtent tiek, kiek jums reikia ir nei daugiau, nei mažiau. Tačiau turite suprasti, kad įprastai didesnio dydžio paskoloms yra taikomos žemesnės palūkanos. Ir šiuo atveju neturime galvoje, kad jūs turėtumėte pasiskolinti reikšmingai didesnę pinigų sumą. Tiesiog turėtumėte atidžiai įvertinti ir palyginti kreditorių taikomus paskolų internetu pasiūlymus – galbūt pasiskolinę bent šiek tiek daugiau jūs iš tikrųjų galėsite sutaupyti, kadangi tuomet jūsų pasirinktai paskolai bus taikomos kur kas žemesnės palūkanos.

 

Nesikreipkite dėl pernelyg daug paskolų

 

Nors akivaizdu, kad jūs reikėtų palyginti skirtingų kreditorių taikomus paskolų pasiūlymus prieš pasirenkant tą, kuris jums galėtų būti pats palankiausias, neturėtumėte persistengti ir paskolos paraišką pateikti kiekviename komerciniame banke, kredito unijoje ar kredito bendrovėje. Kiekvienas kreipimasis dėl paskolos palieka „pėdsaką“ jūsų kredito istorijoje, o tai reiškia, kad pernelyg daug paskolų paraiškų gali rodyti, jog jūs esate sudėtingoje finansinė situacijoje ir desperatiškai bandote gauti paskolą. Taigi, elkitės apgalvotai ir išmintingai.

 

Žinokite „saugių“ paskolų riziką

 

„Saugiomis“ paskolomis yra vadinamos tos paskolos, kurios yra suteikiamos su užstatu. Įprastai tokios paskolos pasižymi fiksuotomis palūkanomis, tačiau jei yra kreipiamasi dėl paskolos su užstatu, tokiu atveju yra rizikuojama savo asmeniniu turtu, kuris yra užstatomas kreditoriams. Labai dažnai tokiais atvejais užstatu tampa nekilnojamojo turto objektas, kuris priklauso dėl paskolos internetu besikreipiančiam fiziniam asmeniui. Todėl turite įvertinti visus „už“ ir „prieš“ ir tik tuomet priimti galutinį sprendimą.

 

Paskolos grąžinimo terminas yra labai svarbus

 

Kai ieškote paskolų internetu, turėtumėte labai didelį dėmesį skirti ir paskolos grąžinimo terminui. Kuo trumpesnis yra paskolos grąžinimo terminas, tuo bus didesnė paskolos grąžinimo įmoka. Be to, įprastai, jei paskolos grąžinimo terminas yra labai trumpas, tokios paskolos palūkanos būna labai aukštos, kadangi tokia paskola būna priskiriama greitosioms paskoloms. Tuo tarpu, jei paskola yra suteikiama 25 metams, palūkanų norma turėtų būti pakankamai žema, tačiau vėlgi, tokiu atveju jūs kreditoriams finansiškai įsipareigosite daugybei metų. Todėl turite įvertinti visas galimybes ir visas paskolų sąlygas, tokiu būdu pasirinkdami būtent tai, kas jums galėtų būti tinkamiausia.

 

Įvertinkite visas galimybes

 

Prieš nuspręsdami, kurią paskolą jums būtų verta pasirinkti, jūs turėtumėte įvertinti visas galimybes ir labai didelį dėmesį skirti savo asmeninei finansinei padėčiai. Jūs turite būti tikri, kad paskolą galėsite grąžinti laiku ir papildomas finansinis įsipareigojimas neigiamai nepaveiks jūsų asmeninio biudžeto. Taip pat rinkdamiesi paskolas jūs galite kreiptis ir į savo draugus ar giminaičius, pasiteiraudami, ar jiems jau buvo tekę kreiptis į kreditorius ir ar jie jau buvo turėję vienokių ar kitokių finansinių įsipareigojimų. Tai galėtų jums suteikti daug naudingos informacijos, kuria remdamiesi galėtumėte lengviau priimti sėkmingą finansinį sprendimą.

 

Žinoma, dažniausiai žemiausias palūkanas gali pasiūlyti komerciniai bankai, todėl niekuomet neturėtumėte pamiršti apie jų taikomų paskolų pasiūlymų įvertinimą ir palyginimą. Bet kuriuo atveju, šiuolaikinėje finansinių paslaugų rinkoje yra pernelyg daug kreditorių, kad jums būtų sudėtinga surasti tinkamiausią paskolos pasiūlymą. Todėl elkitės atsakingai ir apgalvotai, galiausiai priimdami labai sėkmingą finansinį sprendimą. Ir niekuomet nepamirškite, kad didžiausios įtakos jūsų finansinei situacijai turi ne kas kita, o jūsų kiekvieną mėnesį patiriamos išlaidos, todėl jei pasistengsite jas sumažinti, turėtumėte lengviau padengti ir savo finansinius įsipareigojimus.

 

                                                                                                                                                                        Kreditai.info

Contact form

Šios dienos vardadieniai