2020-08-05, trečiadienis, 20:22.     Šiandien Pagėgiuose saulė teka 05:37, leidžiasi 21:09, dienos ilgumas 15:31.

Pagėgių rajone pas neblaivų vairuotoją rastas pistoletas

2020-07-14, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Pagėgių rajone pas neblaivų vairuotoją rastas pistoletas

Pirmadienio pavakarę Tauragės aps. VPK pareigūnai gavo pranešimą, kad link Tauragės dideliu greičiu skrieja automobilis „Toyota Avensis“, kurio vairuotojas, vairuodamas automobilį, galimai vartoja alkoholinius gėrimus.

 

Pareigūnai operatyviai reaguodami į pranešimą, Pagėgių savivaldybėje, kelyje Pagenaičiai – Žukai, sustabdė minėtą automobilį, kurį vairavo neblaivus (1,55 prom.) 39-erių vyriškis.

 

Kartu su neblaiviu vairuotoju automobilyje važiavo ir neblaivus (2,81 prom.) 33-ijų pakeleivis. Po pareigūnų apžiūros pas jį rastas ir paimtas pneumatinis pistoletas „CŽ 75 D Compact“. Vyriškis ginklą laikė užsikišęs už diržo nugaros pusėje.

 

Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 2811 str. 1 d. Tokį nusikaltimą padaręs asmuo baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

 

Neblaivaus vairuotojo pakeleivis apklaustas pareigūnų. Jam gresia administracinė atsakomybė dėl ginklų, šaudmenų nešiojimo, gabenimo, kai tai daro neblaivūs, apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų asmenys.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai