2020-09-29, antradienis, 11:15.     Šiandien Pagėgiuose saulė teka 07:18, leidžiasi 18:57, dienos ilgumas 11:38.

Mokesčio už medžiojamųjų gyvūnų išteklius mokėtojų dėmesiui

2020-02-12, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Mokesčio už medžiojamųjų gyvūnų išteklius mokėtojų dėmesiui

Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos (AAD) primena mokesčio už medžiojamųjų gyvūnų išteklius mokėtojams, kad deklaruojant mokestį už 2019 metų mokestinį laikotarpį, reikia atkreipti dėmesį į pasikeitusius mokesčio už medžiojamųjų gyvūnų išteklius metinius tarifus, kurie pagal kategorijas yra:

 

I kategorijos – 1,04 Eur/ha;
II kategorijos – 0,7 Eur/ha,
III kategorijos – 0,52 Eur/ha,
IV kategorijos – 0,26 Eur/ha,
V kategorijos – 0,16 Eur/ha,
VI kategorijos – 0,14 Eur/ha
VII kategorijos medžioklės plotams – 0,06 Eur/ha.

 

2019 metų mokestinio laikotarpio indeksavimo koeficientas – 1,517. Mokesčio deklaracija pateikiama ir mokestis sumokamas valstybinei mokesčių inspekcijai ne vėliau kaip iki 2020 m. vasario 15 d.

 

„Raginame nepamiršti, kad neteisingai deklaravus mokestį už medžiojamųjų gyvūnų išteklius ar deklaracijas pateikus su klaidingais duomenimis, gali būti taikomas didesnis mokesčio tarifas. Taip pat už pavėluotą deklaracijos pateikimą, nepateikimą ar neteisingų duomenų į ją įrašymą juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims gresia baudos nuo 250 iki 850 eurų“, – primena Jūratė Rūkštelienė, AAD Apskaitos ir mokesčių kontrolės departamento direktorė.

 

Mokesčio už medžiojamųjų gyvūnų išteklius mokėtojai yra fiziniai ir juridiniai asmenys, turintys leidimą naudoti medžiojamųjų gyvūnų išteklius medžioklės plotų vienete pagal Lietuvos Respublikos medžioklės įstatymą, o šio mokesčio tarifai pagal medžioklėse plotų kategorijas yra nustatyti Lietuvos Respublikos mokesčio už valstybinius gamtos išteklius įstatymo 3 priede.

 

                                                                                                                    Aplinkos apsaugos departamento informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai