2020-05-31, sekmadienis, 09:15.     Šiandien Pagėgiuose saulė teka 04:49, leidžiasi 21:41, dienos ilgumas 16:52.

Lietuvos policijos mokykla kviečia į atvirų durų dieną

2019-04-14, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Lietuvos policijos mokykla kviečia į atvirų durų dieną

Apie policijos pareigūno profesiją pastaruoju metu kalbama labai dažnai, viešoje erdvėje gausu informacijos apie policininko darbą. Bet ar tikrai Jūs žinote, kokį sunkų kelią turi nueiti žmogus, kuris iš pradžių tik svajoja tapti policijos pareigūnu, o vėliau tos svajonės atkakliai siekia.

 

Lietuvos policijos mokykla (toliau – LPM), kurioje mokosi būsimi pareigūnai, balandžio 19 d., 10 val. kviečia visus, besidominčius policininko profesija, norinčius tapti pareigūnais, savo akimis pamatyti, kur mokosi kursantai, ko jie mokosi ir ko jau išmoko.

 

Pagrindiniu šio renginio akcentu taps patys kursantai, kurie šiuo metu kremta mokslus ir jau kitą mėnesį išsiskirstys po policijos komisariatus, kur atliks praktiką. Parodomųjų programų metu jie pademonstruos visus savo gebėjimus, sukauptus per šiuos mėnesius.

 

Renginyje taip pat dalyvaus ir specializuotų policijos įstaigų atstovai: Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“, Lietuvos kelių policijos tarnybos, kinologai iš Vilniaus bei Kauno apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų, kurie atskleis savo darbo subtilybes, leis apžiūrėti policijos naudojamas transporto priemones, ginkluotę, šarvuotį, specialiąsias priemones.

 

Švietimo įstaigos, kurios norėtų su moksleivių grupe dalyvauti renginyje, prašome registruotis el.p. vilija.zukaityte@policija.lt

 

LPM kolektyvas pažada Jums įspūdingą programą. Lauksime Jūsų atvykstant!

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai