2020-05-28, ketvirtadienis, 06:51.     Šiandien Pagėgiuose saulė teka 04:52, leidžiasi 21:37, dienos ilgumas 16:45.

Kvietimas į Žuvienės virimo čempionatą

2017-08-01, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kvietimas į Žuvienės virimo čempionatą

Rugsėjo 2 dieną 12 val. Šilutės mažųjų laivų uoste jau 9 kartą šurmuliuos tarptautinio Žuvienės virimo čempionato meistrai. Pusšimtis planuojamų komandų kėsinsis į čempionato rekordą - išvirti daugiau nei 3 tonas įvairiausių skonių žuvienės ir ja pavaišinti daugiatūkstantinę publiką.

 

Kur iškeliaus Žuvienės virimo čempiono žiedas, Šilutės rajono savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio įsteigtas prizas, paaiškės pačią paskutinę akimirką, kada vertinimo komisija išragaus ir įvertins virėjų išvirtą žuvienę.

 

Jūs turite puikią progą sukurti savo komandą ir gauti vietą išskirtinėje žuvienės katilų „alėjoje“ po atviru dangumi. Emocijų pliūpsnis, magiški kvapai, nepakartojamos akimirkos ir net medinių irklinių valčių - vikingų žalčių lenktynės Šyšos upėje. Jūsų teisė rinktis – būti žiūrovu ar dalyviu ir įsilieti į tarptautinio žuvienės virimo čempionato meistrų šeimos ratą.

 

Samčių muzika vienu metu, šamaniški šokiai apie verdamos žuvienės katilus – tai, ko niekur kitur nepamatysite, išskyrus čia. Tai draugų, senų ir gerų bičiulių susitikimo vieta prie žuvienės lėkštės.

 

Išstudijuokite čempionato dalyvio anketą, ją užpildykite ir pradėkite ruoštis rugsėjo 2 d. šventei.

 

Dalyvių registracija iki rugpjūčio 31 d. 16.00 val. Čia nėra nei mokesčio, nei starto mokesčio, nei išskirtinių pažinčių, sąlygos vienodos visiems, nepriklausomai nuo etninės grupės, nuo kalbos skirtumų ir panašumų. Malkomis, vandeniu ir vieta ugniakurui būsite aprūpinti visi, katilą (ne mažesnį kaip 40 litrų) atsivešite patys, kaip ir žuvį bei kitus jums reikalingus prieskonius. Komandos katilų „alėjoje“ įsikuriama nuo 7.00 iki 11.00 val. 12.00 valandą – iškilmingas čempionato komandų ir virėjų pristatymas didžiojoje scenoje. Žuvienė išverdama ne anksčiau kaip 14.00 ir ne vėliau kaip 14.30 valandą. Čempionų ir prizininkų pagerbimas, koncertai ir masinės linksmybės vyks viso renginio metu.

 

Pirmą kartą čempionato istorijoje tarptautinės žuvienės virimo šventės globėja sutiko būti europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė, kuri ne vieną kartą ankstesniuose čempionatuose yra buvusi viešnia ir dalyvė.

 

Tris prizines vietas tradicinės žuvienės kategorijos virėjams ir specialų prizą geriausiam skirs Šilutės savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis.

 

Tris prizines vietas žuvienės sriubos kategorijos virėjams ir nugalėtojui skirs Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus.

 

O geriausią iš geriausiųjų apdovanos ir čempiono žiedą įteiks Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.

 

Nebijok sunkumų ir konkurencijos, priimk iššūkį ir parodyk savo meistriškumą prie žuvienės katilo. Tiesiog Jūs turite pajausti nesuvaidintas emocijas ir rugsėjo 2 dieną būti kartu su mumis.

 

Su pagarba, Šio ir ankstesnių čempionatų sumanytojas, Žuvienės virimo čempionato vyriausiasis šefas Marijus Budraitis Iškilus klausimas skambinti šiuo telefono Nr. 8 686 90 368

 

Maloniai kviečiame visas bendruomenes dalyvauti devintajame tarptautiniame Žuvienės virimo čempionate, kuris vyks Šilutės mažųjų laivų uoste (Uosto g. 9, Šilutėje) 2017 m. rugsėjo 2 d.

Registruotis prašome el. p. jurgita.skobiene@silute.lt iki 2017 m. rugpjūčio 31 d. 16.00 val.

Iki susitikimo pirmąjį rugsėjo šeštadienį Šilutėje!

Vytautas Laurinaitis

Šilutės rajono savivaldybės meras


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai