2019-12-10, antradienis, 20:18.     Šiandien Pagėgiuose saulė teka 08:30, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:19.

Kauno kriminalistai nustatė įmonę, galimai prekiavusią vogtomis automobilių detalėmis

2018-06-18, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kauno kriminalistai nustatė įmonę, galimai prekiavusią vogtomis automobilių detalėmis

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 189 str. 2 d., dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo.

 

Ikiteisminis tyrimas pradėtas, kai iš Vokietijos teisėsaugos institucijų buvo gautas pranešimas apie tai, kad viena Kaune veikianti įmonė parduoda naudotų automobilių detales, tarp kurių galimai yra ir vogtų.

 

Birželio 12 dieną Kauno kriminalistai įmonėje atliko kratą, kurios metu rastos įvairių gamintojų naudotos ir galimai vogtos automobilių dalys: oro pagalvės, valdymo skydeliai, televizoriai, valdymo blokai, bėgių svirtis, žibintai, variklis su greičių dėže, multimedijos, salono apdailos detalės, vairai su oro pagalvėmis.

 

Tą pačią dieną dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo buvo pareikštas įtarimas 33 metų įmonės vadovui. Šiam vyrui paskirtos kardomosios priemonės: rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir asmens dokumento paėmimas.

 

Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 189 str. 2 d. asmeniui įvykdžiusiam šią nusikalstamą veiką gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.

 

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorai.

 

Lietuvos policijos info.


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai